czwartek, 23 lutego 2012

Lush Porridge Soap


Byłam ostano na małych zakupach w  Lush. Dziś recenzja mydła owsianego. Właściwie nie wiem od czego zacząć. Mydło owsianka jest mydłem wegańskim, które składa się miedzy innymi z płatków owsianych, soku pomarańczowego i oleju kokosowego.
Lubie to mydło ale początek był trudny. Ponieważ przy pierwszym razie zastosowałam to raczej jako kostkę do pilingu niż jako mydło. Efekt był taki że czułam się jak po nie udanym masażu zbyt mocno dociskałam do skóry, co spowodowało ból. Drugim razem zrobiłam to delikatniej i efekt był o wiele lepszy, skóra złuszczona, nawilżona i wymasowana ale jeszcze czegoś brakowało. Więc za trzecim razem zrobiłam dokładnie to samo co za drugim z tym, że na koniec wzięłam gąbkę i potarłam mydło o gąbkę co dało dużo piany i piękny zapach, który długo się utrzymywał i powodował, że chciało się zjeść samego siebie (uwielbiam owsiankę z woda a wersja de-lux to z mlekiem migdałowym). Na pewno kupie ponownie.

A to nasze śniadanko dla ciała :D

2 komentarze:

  1. Jeden z moich Lushowych faworytów.. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Do Lush nie ma za blisko ale słyszę że jest tak sklep z fajnymi kosmetykami?? Bo banch (koło mnie) ma body shop ale jest kiepszczyzna... brakuje mi tych mydełek na wagę z Polski...

    OdpowiedzUsuń